Parduotuvės taisyklės

Siuntimo politika

Išsiuntimo paštomatais ir pristatymo laikas

Prekes išsiunčiame per 1 - 3 d.d. nuo apmokėjimo už prekes dienos.
Prekių pristatymas trunka 1 - 3 d.d.(priklausomai nuo paštomatų užimtumo, o jei pristatoma mūsų iki Jūsų nurodytos vietos - nuo mūsų užimtumo).

Užsakytos prekės pristatomos Pirkėjo pasirinktu pristatymo būdu pirkėjui apmokėjus nurodytas pristatymo išlaidas.

Tam tikrais periodais, pavydžiui prieš Kalėdas, siuntiniai gali vėluoti dėl didelių siuntų kiekių. Jei manote, kad Jūsų siunta vėluoja, susisiekite su mumis 50aru.darboirdziaugsmo@gmail.com arba telefonu +37068836850 (darbo valandomis).

Kainos

Pristatymo kainos Lietuvoje, pristatant paštomatu:

· LP EXPRESS 3 eur nepriklausomai nuo siuntos dydžio

· OMNIVA 4 eur nepriklausomai nuo siuntos dydžio

Šiuo metu pirmenybę teikiame LP Express paštomatams kadangi siuntiniai keliauja greičiau (mums užregistravus siuntą siuntinys paimamas sekančią dieną) ir patikimiau.

Kartais būname Kaune, Vilniuje ir labai dažnai Kėdainiuose tad iš anksto suderinus atvežimą (darbo valandomis telefonu +37068836850 (Eglė) galime pristatyti iki durų.

Norint kitokiu būdu gauti užsakymą (autobusų siuntomis, kurjeriais, siųsti į užsienį ir pan.) – susisiekite su mumis, suderinsime. Esame lankstūs.

Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome 3 dienų bėgyje susisiekti el. paštu 50aru.darboirdziaugsmo@gmail.com arba telefonu +37068836850 (darbo valandomis). Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.

Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.


Įsipareigojame kuo skubiau, bet ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos išnagrinėti vartotojo nusiskundimą bei sutarti prekės pakeitimo terminus.

Kokybiškos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

Prekės grąžinimas apmokamas kliento sąskaita.